WARSZTATY JĘZYKOWE W ANGLII

W dniach od 06.03 – 12.03.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach językowych w Anglii zorganizowanych przez Hello English Culture Centre. Były one wspaniałą okazją do poszerzenia i wzbogacenia wiedzy z zakresu kultury i historii Wielkiej Brytanii.

Film: https://quik.gopro.com/v/kN7GlvZIgj/

Oprócz różnego rodzaju ćwiczeń językowych, quizów oraz filmów edukacyjnych nasi uczniowie musieli również wykazać się  praktyczną znajomością języka angielskiego, którym posługiwali się na co dzień w sklepach, restauracjach, oraz u przebywających rodzin brytyjskich.  Anglia  urzekła wszystkich uczestników wycieczki. Uczniowie zwiedzili Londyn, Oxford, Cambridge, Bath, Canterbury, Cheddar, Watford ze studiem Harrego Pottera i Bourneville z fabryką czekolady Cadbury.  Wrócili zachwyceni i zmotywowani do dalszej nauki języka angielskiego.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z wycieczki. Było naprawdę super! 😉