Drzwi otwarte w XX Liceum (16 marca 2018r.)

W dniu 16 marca 2018r.  odbyły się w naszej szkole Drzwi otwarte. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym przywitaniem przybyłej młodzieży i rodziców, przez  dyrektora Pana Lechosława Rybkę. Przybyłym gościom przedstawiono ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny.

Uroczystość umilił występ teatralny klasy IA, a naszych gości zaczarowały swoimi pięknymi głosami uczennice klasy IIIA: Blanka Przymusińska  i Dominika Świergiel, które wykonały min. utwory: Dziwny jest ten świat, Niech żyje bal. A w nastrój piątkowego wieczoru wprowadziły, wykonując przez wszystkich znane i lubiane Despacito  i  Miłość w Zakopanem.

Swoje talenty zaprezentowali również  artyści, akompaniujący solistkom: skrzypce-Wojciech Latawiec, puzon-Patryk Gawendowicz  pianino-  Pani Ewa Bajerska

Całym wydarzeniem opiekowała się Pani  Ewa  Bajerska.

Po części artystycznej goście zostali oprowadzeni przez  uczniów dwudziestki po szkole.

Kandydaci  do XX Liceum  mieli możliwość obejrzenia sal lekcyjnych, bezpośredniego porozmawiania z nauczycielami  oraz z uczniami.