„LEDNICKA WIOSNA POETYCKA”

Organizatorzy XXII Edycji Lednickiej Wiosny Poetyckiej
zapraszają młodych twórców, debiutujących poetów, miłośników poezji do udziału w konkursie poetyckim o laur „Korony Wierzbowej”.

Tematyka wierszy dowolna, może nawiązywać do: przyrody, historii, geografii Ziemi Lednickiej oraz do najważniejszych wydarzeń związanych z historią Polski-szczególnie do setnej   rocznicy odzyskania niepodległości i Powstania Wielkopolskiego.

Dla wszystkich uczniów zainteresowanych pisaniem poezji oraz tych, którzy chcieliby wzbogacić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, poćwiczyć pisanie wierszy, istnieje możliwość udziału w warsztatach literackich, prowadzonych przez poetkę, Panią Stanisławę Łowińską.
Termin zajęć każdorazowo może być dostosowany  do potrzeb zgłoszonej grupy.
Zainteresowane szkoły prosimy o kontakt;
Stanisława Łowińska Tel. Kom.695 501 313, e-mail: stanislawa.lowinska@wp.pl

Teksty  należy nadsyłać zgodnie z Regulamin Konkursu.

Biblioteka Publiczna Gminy Łubowo
ŁUBOWO 13 F,
62-260 ŁUBOWO

(z dopiskiem na kopercie)

XXII Lednicka Wiosna Poetycka
Turniej Poetycki
„O KORONĘ WIERZBOWĄ”
Turniej Jednego Wiersza.

Finał odbędzie się 9.06.2018 roku,
ostateczny termin nadsyłania utworów mija 9.05.2018 roku.